Звіт студенської ради ФСП за 2013 рік

      Голова студентської ради ФСП – Боровікова Ольга
Не так багато часу залишилось до Нового Року, а отже, варто пригадати про ті проекти, що мали місце на нашому факультеті в рамках роботи Студентської Ради ФСП. Заручившись підтримкою студентського активу факультету ми досягли певних успіхів, які відобразилися на позитивному іміджі нашого факультету. Мабуть, буде досить нудно згадувати(а ще більш нудно читати) про кожен окремий захід, що був проведений за участю СР ФСП. Просто хочу зазначити, що робота мала досить різноплановий характер : поряд із розважальними івентами мали місце наукові конференції та олімпіади. Окремої уваги заслуговує допомога активістів у організації та проведенні приймальної комісії 2013.
Наразі маємо в запасі декілька перспективних проектів, що найближчим часом будуть реалізовані і, сподіваюсь, не залишать байдужим жодного студента. З наступаючим Новим 2014 роком! :)

Культурно – масовий відділ
Керують: Пух Анастасія, Воловик Яніна

    За 2013 рік культурно-масовий відділ виконав немалий обсяг роботи. Було проведено такі заходи:
1. Міс ФСП
2. Дні КПІ : «Доза ендорфіну»
3. Тиждень першокурсника
4. День Юриста
5. Містер ФСП
6. Speed dating
7. Новий Рік

Звісно, у організації свят участь приймала велика кількість людей, за що ми дуже вдячні! На перший погляд, організувати свято-це не дуже складно, але повірте мені, це велика праця, та ще й величезний обсяг роботи, який виконати одному просто нереально! Якщо в когось виникне бажання провести новий захід на факультеті — ми Вас обов’язково вислухаємо та зробимо все, що в наших силах.З радістю чекаємо на людей, які б хотіли культурно збагатити наш факультет і вкласти в нього частинку себе.

Інформаційний відділ
Керують: Капиця Алла, Герасименко Анастасія

В этом семестре, как всегда, на факультете проходило много разных мероприятий,и именно информ.отдел освещал все события.
По традиции учебный год начался Неделей первокурсника. Семь дней новоприбывшие студенты ФСП узнавали больше про наш факультет, соревновались между собой за самую творческую и умную группу, и просто хорошо проводили время, а информ.отдел старался им в этом помочь, сообщая все детали проведения мероприятий: где,когда, что для этого нужно, с помощью группы вконтакте, афиш на доске объявлений и лично старостам групп.
Неделя не успела закончиться, а уже бурно началась подготовка к невероятному конкурсу – Мистер ФСП. Кастинги, репетиции, фотосессии . Мы очень старались,что бы каждый мог поучаствовать и попробовать себя в роли Мистера, постоянно сообщая, где будут происходить данные события. Опять же, не обошлось без группы вконтакте, многочисленных афиш и объявлений.
Кроме того, на протяжении всего года на факультете проводились: конференции, экскурсии, празднования Дня Юриста, киноклуб и т.д. И обо всём этом студентов факультета мы информировали через постоянно работающую группу вконтакте FSP inform, где можно найти любую интересующую информацию и задать вопросы.
Год был продуктивным и насыщенным событиями, а значит, и эмоциями.Мы надеемся, что в будущем всё будет таким же ярким.

Науковий відділ
Керують: Пряміцин В’ячеслав, Гуцалюк Катерина

В 2 семестрі науковий відділ Студентської Ліги ФСП все продовжував працювати! Крім вже звичних конференцій для 1 курсу, проведених за підтримки Чепульченко Тетяни Олексіївни та Пиголенка Ігора Вікторовича, олімпіад з різних дисциплін, що будуть проведені в середині грудня, науковий відділ взявся за дуже серйозну справу — проведення Міжнародної конференції «Сучасні проблеми управління: виклики інформаційної епохи». В конференції прийняли участь 120 молодих науковців та досвідчених вчених! Конференція відбудеться 3-4 грудня 2013 року і своєю силою та красою вона завдячує сильній молодій команді -першокурсникам під керівництвом студентського активу. А також чекайте на IV Міжнародну юридичну конференцію ФСП в березні!

Відділ зовнішніх зв’язків
Керують: Мазур Сергій

Відділ зовнішніх зв’язків ФСП вітає всіх студентів із Новорічними святами!
За останній рік ми працювали для Вас, шукаючи цікаві можливості.
Були налагоджені міцні зв’язки із Лігою студентів Асоціації правників України – головним партнером нашого відділу. Студенти ФСП взяли участь у багатьох заходах, таких,як міжнародні конференції, судові дебати, моделі роботи державних органів. Також ФСПшники побували у стінах Верховної Ради України, прогулювались кулуарами парламенту, спілкувались із народними депутатами. Цікавою та насиченою виявилась екскурсія на виробництво найвідомішого напою – Coca-Cola. Нам вдалося побачити із середини весь технологічний процес та скуштувати напій прямо у місці його народження!
Щасливого Нового Року, натхнення та великих досягнень!