Хаотичне добро від рестораторів: як недорого скуштувати все й одразу

Циферблат

Вже вп’яте Київ взяв участь у міжнародному Ресторанному дні – найбільшому карнавалі страв у світі. Цю традицію було започатковано у 2011 році у Хельсінкі, і відтоді вона завоювала неабияку кількість прихильників з різних куточків Землі.

У Ресторанний день усі охочі можуть відкрити своє власне кафе, ресторан чи бар – вдома чи на вулиці – і пригощати усіх бажаючих стравами власного приготування. Вимагається лише попередня реєстрація.

Цей захід некомерційний, тож організатори радять не виставляти ціни на ласощі, а просто залишати коробку для чайових. Як показує досвід, таким чином можна ще й заробити, а не тільки вийти в нуль. Проте більшість учасників, нажаль, не довіряють щедрості киян та продають свої витвори кулінарії, хоч і за прийнятними цінами. Середній бюджет учасника – 1000 грн.

Цієї весни Ресторанний день відбувся 17 травня. На цей раз у заході взяли участь 30 учасників. Ми особисто відвідали анти-кафе «Циферблат», в якому у Ресторанний день працювало кафе «Хаотичне добро».

Ми вперше відвідали подібний захід і нам кортить поділитися з читачами нашими враженнями! Попередження для скептиків: стаття базується виключно на власних емоціях та смакових рецепторах.

Насправді, ми очікували багато кухарів і купу народу в приміщенні, але столи повиносили надвір і все відбувалися під відкритим небом і невеличким дощиком. Проте, навіть погода не змогла зіпсувати чарівність даного заходу.

Зазвичай ціни на домашню випічку і солодощі доволі високі – від 10 грн за невеличкий пряник, розміром не набагато більше, ніж монета в 5 копійок. Що приємно здивувало в «Циферблаті» — ціни були більш, ніж адекватні. Напевно, зіграла свою роль анонсована хаотичність і на відвідувачах вирішили нажитись, але в міру.

Перший стіл, до якого ми підійшли, був від представників самого анти-кафе. Привабила нас акція: Мафін + лимонад = 10 грн. Як пізніше виявилось, то була не «Акція», а «Акціо», тобто «Взяти», як здогадалися фанати Гаррі Поттера, а ми просто неуважні. Смачні мафіни і незатійливий лимонад – лимон, м’ята, полуниця. Дешево і сердито. Взяли на замітку зробити такий вдома.

1

Наступним столом, до якого ми завітали був стіл Юлії Гвоздьової з її Home Bakery. Коротко про всі солодощі: полуниця! Полуниця була скрізь. Червона, свіжа, соковита, смачна. Асортимент тут був більший, ніж у більшості кухарів, та ми обмежилися лимонадом (чи то чаєм, ми так і не розібрали), міні-тартом та шоколадним тортом. Обидва з Філадельфією. Лимонадо-чай був з полуницею і травами, ідентифікувати які ми не змогли. Загалом, дуже і дуже смачно.

2

Звичайно, не обійшлось і без представників дорогої випічки, яка нам, студентам, здалась не надто по кишені. Це була представниця магазину “Tortland”. Високі ціни помітили не тільки ми – навколо її столу майже не було людей, дівчина часто говорила по телефону. Ми все ж таки ризикнули і купили невеличкі печива з передбаченням по 3грн. Мені особисто довелося цей папірець буквально вигризати з тіста. Печиво було смачне, а от передбачення нецікаві.

3

Найбільше нас підкорили два хлопця і дівчина, що готували смаколики на основі free donations, тобто хто скільки кине в скриньку, стільки й буде. Тут жарили омлети і робили хот-доги у лаваші, в тому числі вегетаріанські. Кухарі дуже милі, дівчина навіть підійшла до нас з лавашем коли приготувала, бо ми ходили і фотографували все навколо. Оскільки в нас вже нічого не влізало, то його довелося забрати додому і з’їсти холодним, але він все одно був неймовірно смачним.

4

Загалом, людей було небагато. Відкриття Ресторанного дню відбулося о 12:00, з 13:30 почали виступати гурти з живою музикою. Неймовірно підкупило те, що усі продавці були привітні і посміхалися.

5

Отже, на двох ми витратили:

20 грн – 2 мафіни і 2 лимонади
15 грн – тарт
15 грн – торт
10 грн – 2 лимонадо-чая
6 грн – 2 печива з передбаченнями
15 грн – мілкшейк
20 грн – лаваш
_________________
101 грн
 
P.S. Наступний Ресторанний день відбудеться 17-го серпня. Слідкуйте за анонсами та не проґавте можливість взяти участь у міжнародному карнавалі страв та гарного настрою!

Лера Шукатка та Аліса Зубко